Warning: Creating default object from empty value in /components/com_k2/models/item.php on line 596

Budowa kaplicy, wrzesień 2018

Zakończyliśmy prace związane z przygotowaniem konstrukcji dachu!

Drodzy darczyńcy, czytelnicy, zainteresowani, wspierający dobrym słowem i modlitwą, a także zaangażowani osobiście w to dzieło!

Dzięki Bożej łasce (i wsparciu wielu osób) we wrześniu zakończyliśmy etap budowy związany z przygotowaniem konstrukcji dachu do pokrycia dachówką. Oznacza to, że za nami miesiące pracy, w których przygotowywaliśmy teren budowy, kopaliśmy fundamenty, stawialiśmy mury by ostatecznie ułożyć konstrukcję dachu. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Bogu, że pomimo początkowych obaw o powodzenie tego projektu wszystko idzie zgodnie z planem a nawet lepiej! Miesiące ciężkiej (choć radosnej) pracy za nami i jeszcze więcej przed nami. Nasza wiara w owocne zakończenie tego przedsięwzięcia rośnie z każdym dniem. To nie byłoby możliwe bez tych, którzy włożyli w to dzieło swoją "złotówkę" lub pracę własnych rąk, za co niezmiernie dziękujemy! Budujemy z myślą, że każdy taki dar to dar dzięki, któremu Ewangelia zwiastowana mieszkańcom Żywca i okolic znajdzie swoje nowe, obszerniejsze miejsce.

To nie koniec. Przed nami kolejne etapy, w których musimy wykonać termoizolację budynku, wstawić okna i drzwi, wykonać instalacje wewnętrzne budynku, aby na końcu go wyposażyć. Więc jeśli możesz wesprzyj ten projekt w jakikolwiek sposób: finansowy, pracą własnych rąk, rzeczową darowizną czy modlitwą. Niech będzie dla ciebie zachętą, że twój wkład przyniesie chwałę Bogu, nie ludziom. Jesteśmy jedynie narzędziami w Jego służbie.

Wszelkie wpłaty można przesyłać na otwarte konto budowlane:

Kościół Ewangelicznych Chrześcijan Zbór w Żywcu
Ul. Półkole 2, 34-300 Żywiec
Nr konta: 59 1600 1462 1834 6144 8000 0001
W tytule przelewu – ofiara na cele kultu religijnego

Poniżej kilka zdjęć z placu budowy.

Wydarzenia


Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_k2_content/helper.php on line 419

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_k2_content/helper.php on line 419